Duyurular

Ufukder Tanışma Modülümüz Sisteme girmiştir. Tanışma modülümüz sayfamızın en alt kısmındadır.  *********************  Ufukder Derneği'mize üyelik için üyelik formunu WEB sitemizden indirip doldurduktan sonra imzalayarak Dernek yönetimine teslim edebilirsiniz. Ayrıca bilgisayar girişi için,  imza olmaksızın dernek üyelik formunun bir kopyasını irfan_ozturk73@hotmail.com e-mail adresine  göndermenizi rica ederiz. ********************* Sitemizin hiç bir bölümü üyelik gerektirmemektedir. Üye olmaksızın tüm içerikten faydalanabilirsiniz. Web sitelerine reyting için (reklam) linki bırakan elektronik bot üyeliklerinin sitemize zarar vermesi nedeniyle üyelikler silinmektedir.

Facebook Sayfamız

Kardeş Siteler

 

 

 

 

 

 

 

Tefsir Dersleri

Vahyin Penceresi

Esma_ül Hüsna Dersleri

Bir profesör konferans vermek için gittiği salonda bir kişiyi görünce büyük hayal kırıklığı yaşamış. Salonu terk etmek üzereyken, "Bu adam beni sayıp gelmiş. Ona da sorayım, kararımı öyle vereyim" diye düşünmüş.
— Geniş bir duyuru yapmamıza... Rağmen konferansa sadece sen gelmişsin. Konuşayım mı, yoksa gidelim mi? diye sormuş.

Adam cevap vermiş: "Beyefendi, ben at bakıcısıyım. Bu işlerden pek anlamam. Ancak, ben ahıra girdiğimde, 10 atımdan 9'u kaçtıysa kalan birinin yemini vermemezlik etmem."
Cevap profesörün çok hoşuna gitmiş. Başlamış konferansa. Saatler geçmiş. At bakıcısı çok bunalmış. Ayıp olur diye salondan da çıkamamış. Sonuna kadar beklemek zorunda kalmış. Nihayet konuşmasını bitiren profesör tekrar sormuş:
- Nasıl konuşmamı beğendin mi?
- Çok iyiydi... Malum, ben at bakıcısıyım. Fakat ahırdan dokuz at kaçtı diye, bütün yemi kalan birine de vermem."

Kıssadan alınacak hisse çok. İyisi mi yorumu herkesin takdirine bırakalım

 

Kimler Sitede

Şu anda 16 konuk çevrimiçi

Namaz Vakitleri


Devlet :
Sehir :

Ziyaretçi Sayacı

Bugün....14
Dün.........47
Hafta........61
Ay............986
Tümü........96011

Faydalı Linkler

 

 

 

 

 

 

Fotoğraf Albümü

İndirmeler

Anket

Ufukder Kur'an halkalarını nereden öğrendiniz?