Duyurular

*********************  Ufukder Derneği'mize üyelik için üyelik formunu WEB sitemizden indirip doldurduktan sonra imzalayarak Dernek yönetimine teslim edebilirsiniz. Ayrıca bilgisayar girişi için,  imza olmaksızın dernek üyelik formunun bir kopyasını irfan_ozturk73@hotmail.com e-mail adresine  göndermenizi rica ederiz. ********************* Sitemizin hiç bir bölümü üyelik gerektirmemektedir. Üye olmaksızın tüm içerikten faydalanabilirsiniz. Web sitelerine reyting için (reklam) linki bırakan elektronik bot üyeliklerinin sitemize zarar vermesi nedeniyle üyelikler silinmektedir.

Facebook Sayfamız

Kardeş Siteler

 

 

 

 

 

 

 

Tefsir Dersleri

Vahyin Penceresi

Esma_ül Hüsna Dersleri

BAŞKENT UFUK DERNEĞİ


Derneğimizin kuruluş amacı Kuran-ı Kerim anlamak, hayata rehber edinmek, bireysel ve toplumsal olarak yaşama hakim kılmak, günümüz dünyasında yalnız kalan, mutsuz olan, ezilen insanlara çareler sunmak ve ilahi rızaya uygun olarak hayatı kolaylaştırmaktır.


Özgün, sorgulayıcı, eleştirel aklı önemseyen, hissi olmaktan öte, ilmi bir eğitim modelini önceleyen, bireysel iyilikten ziyade toplumsal iyiliği esas alan, sadece kendine iyi değil, başkalarına da iyi olan, Söyleyecek sözü olan, söze güveni olan, güveni söz olan, derdi olan, acısı olan, sancısı olan, duası olan, herkese kapılarını açan, onlara ulaşmaya çalışan, sivil bir toplum kuruluşudur.


17.11.2012 tarihinde kurulmuş AKABE EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFINA Bağlı olarak faaliyetlerini İstasyon Mahallesi Alan Sok. No: 36/C  Etimesgut-ANKARA adresinde sürdürmektedir.

BASKENTUFUKDERNEĞİ
YÖNETİM KURULU

 

 

  

Kimler Sitede

Şu anda 8 konuk çevrimiçi

Namaz Vakitleri


Devlet :
Sehir :

Ziyaretçi Sayacı

Bugün....19
Dün.........50
Hafta........170
Ay............1209
Tümü........103971

Faydalı Linkler

 

 

 

 

 

 

Fotoğraf Albümü

İndirmeler

Anket

Ufukder Kur'an halkalarını nereden öğrendiniz?